Čvn 032010
 

Moderní kabelky Tangerin jsou populární po celém světě. Svým někdy až výstředním designem lákají své budoucí nositelky k jejich nakupování ve velkém. Společnost ví totiž velmi dobře, že moderní ženy touží stále více po změnách a vybírají si pouze dokonalé kabelky a tašky.

Luxusní kabelky Tangerin jsou vyráběny z mnoha materiálů, mezi nimiž můžeme objevit i pravou zvířecí kůži, což asi zrovna dvakrát neocení zaryté ochránkyně zvířat. Se zvolením vhodného materiálu velmi úzce souvisí i vzhled. Můžete si zvolit prošívané motivy, celobarevnou variantu nebo kabelky a tašky s třásněmi. Každý prvek je velmi precizně vypracován a firma se snažila použít jen ty nejpevnější materiály.

Pokud jste pokročili od materiálu zhotovení a výběru vzoru dál, čeká Vás moment, kdy si musíte rozmyslet samotný účel a styl nošení Vaší nové kabelky. Dva nejběžnější způsoby jsou samozřejmě přes rameno a do ruky. Pokud i to budete mít za sebou, nezbývá než zvolit vhodnou velikost. Rozměrů je přemíra, takže sebou můžete nosit miniaturní kabelky nebo robustní kožené kabelky a tašky s velkým prostorem pro uložení Vašich osobních věcí.

Kabelky Tangerin z Vás udělají ženu s velkým Ž a Vy už nebudete chtít navštěvovat žádnou další společnost bez své oblíbené kabelky. Módními kreacemi této společnosti předčí Vaše příruční zavazadla vzhled i zpracování mnohem významnějších světových značek.

 Posted by at 18.42

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)


*